Дніпро Live

   
07:50 - Tetiana Montian ПРОСТО ДВІ НОВИНИ ПРО ЧУРКІНА Бо йшли в моїй стрічці одна за одною. Як то кажуть, відчуйте різницю між політиканами метрополії - т...

ПРОСТО ДВІ НОВИНИ ПРО ЧУРКІНА

Бо йшли в моїй стрічці одна за одною.

Як то кажуть, відчуйте різницю між політиканами метрополії - та колонії.

...

1. Саманта Пауер написала колонку в пам'ять про Віталія Чуркіна.

За словами Пауер, вона була найпомітнішим супротивником Чуркіна в ООН. Пауер підкреслила, що Чуркін - єдиний колега в ООН, якого вона запросила до свого дому на День подяки.

На думку Пауер, Чуркін був "...грізним ворогом, турботливим другом і лютим захисником Росії, яку він любив і якою пишався".

Вона зазначила, що США для відновлення відносин з іншими країнами, крім завзятого відстоювання своєї позиції, необхідно враховувати думку тих, з ким вони не згодні.

https://www.nytimes.com/…/samantha-power-my-friend-the-russ…

2. Поиздевавшийся над смертью Чуркина депутат Радикальной партии Украины погиб в аварии.

Сергей Лященко опубликовал в соцсети шутку на тему адских котлов и спустя четыре дня ушел из жизни.

В субботу в городе Днепропетровск погиб в ДТП депутат Днепропетровского областного совета от Радикальной партии Сергей Лященко. Иномарка, в которой ехал сподвижник Олега Ляшко, врезалась в ограждение.

Украинский радикал 21 февраля перепостил твит с фразой «В чане, где варят Чуркина, не хватает лаврового листа». В комментариях Лященко продолжил с товарищами смаковать уход из жизни российского дипломата.

Теперь же в аккаунте депутата его недругами точно так же удовлетворенно обсуждается его собственная страшная гибель на штырях дорожного ограждения.

Пользователи отметили, что "бумеранг очень быстро вернулся назад", а также припомнили законы действия кармы, по которым греховные действия человека сказываются на его собственной будущей жизни.

Остальные комментарии более грубы и касаются в основном темы добавления в суп сала.

http://bloknot.ru/…/poizdevavshijsya-nad-smert-yu-churkina-…

( Tetiana Montian )

25 лютого 2017
19:39 - Alex N Alex Noyt Наткнулся в беседе про результаты встречи Миншрайка с представителями ДнепрОГА, на простой вопрос обычного человека: "в двух слова...

Наткнулся в беседе про результаты встречи Миншрайка с представителями ДнепрОГА, на простой вопрос обычного человека: "в двух словах нельзя сказать, как почувствовали на себе все эти достижения жители сел и райцентров, что у них улучшилось? ". Согласитесь, логичный вопрос в нашей стране, привыкшей к бравурным отчетам чиновников, которые на деле,мягко говоря "не соответствуют".
Не могу не поделится ответом Игорь Матвий жителя небольшого села Волосское, Днепропетровской области..., так как, если честно, сам в шоке, что такое реально делается у нас в стране без пиара и пафоса государственными администрациями.
"Моє село Волоське було депресивне. Ми об'єдналися із центром в Новоолксандрівці. У нас лише 3 депутати та староста.
Якщо коротко:
- ремонт водоводу +17млн за 3 роки, маємо постійно питну воду. Це якась магія).
- Капремонт школи, близько 7 млн грн за 2 роки. Утеплення, нові котельні. Туалет на дворі(.
- Карітальний ремонт дитсадка, нові котельні, утеплення, 4 млн. Дитсадок працює з 7 до 19. не у всіх містах таке є.
- капітальний ремонт амбулаторії, утеплення, до 2 млн.
- освітлення, дві центральні вулиці
- асфальт !!! в селі, відремонтовано 10 вулиць, близько 8 км, до 3 млн грн;
- створення кп, яке займається питною водою (самоокупне, розширятиме функції);
- громада стала пілотною в новій стратегії поводження з відходами, сам приймав участь;
- проведена інвентаризація половини зелених насаджень в громаді (це коли у дерева є номер, на його обрізку виділяють кошти, а за зрубування - тулять недитячі штрафи);
- капітальний ремонт двоповерхового старостату;
- розробка проекту нового клубу в моєму селі і в центрі громади, проект на 30млн.;
- розчищено пляж, 150 тон піску, 70 відпочиваючих влітку (5% села);
- вивезено першу сотню камазів сміттєзвалищ, розроблено проекти рекультивації;
- працююча цілодобова гаряча безкоштовна телефонна лінія 0800ХХХХХХХ (біда, прорвало труби, негода, принести ліки);
- вперше сніг був почищений на дорогах та в селі вчасно. Це дуже важливо, коли дітей везеш до лікаря. РАніше ми могли по 3 дні через негоду ночувати в облцентрі.
.
ЗВідки гроші? - Тонкий баланс і пліжна співпраця із ОДА, обласним депутатом, районними депутатами, головою сільради, виконкомом, міністерствами. + багато грантових програм.
Доречі, цікава практика: у нас створено Фонд громади (бізнесмени оплачують адміністративні витрати роботи офісу, де фандрейзять дівчата. Це важливо: не самі купують вікно в школу, а скидаються на роботу фонду. 1 гривня вкладена в адмінку фонду приносить 100 грн інвестицій, грантів, державних програм в громаду). НУ і скажену роботу робить староста. ТА це вже інша історія. Якось так."

( Alex N Alex Noyt )

24 лютого 2017

23 лютого 2017
Найактуальніші новини Кіровоград Кропивницький та Кіровоградської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Дніпро Дніпропетровськ, репортажі з місця подій Дніпро Дніпропетровськ, економіка Дніпропетровської області, політика Дніпро Дніпропетровськ, культурне життя, спорт в Дніпро Дніпропетровськ.